Cam Temizliği

Cam temizliği çok riskli olması ile birlikte son derece zordur. Hele ki yüksek katlı binalarda oturuyorsanız can güvenliğiniz bile riske girebilir. Bu durumda işi profesyonel ellere bırakmak size pek çok avantajı getirecektir. Hem vaktiniz size kalacaktır hem de can güvenliğiniz riske girmeyecektir. Çam Temizlik şirketi olarak sunduğumuz %100 kaliteli hizmetlerden yararlanmak için online randevu alabilirsiniz. Bunun için web sitemizden randevu oluşturabilir veya bizi arayabilirsiniz. 


Firmamızda çalışan tüm personeller sigorta ve sağlık güvencesine tabiidir. Bu nedenle hiçbir endişe duymadan evinizin veya ofisinizin camlarını temizletebilirsiniz. Ev temizliği kapsamında cam temizliği en zor alanlardan biridir. Ancak camlarınızı tertemiz görmek istiyorsanız firmamız sizin yanınızda. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Cam Temizliği Ne Kadar Sürer?

Cam temizliği, evin büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak 1-2 saate bitmesi için ona göre eleman gönderiyoruz. Yaklaşık 2-3 saat içerisinde tertemiz camların keyfini çıkarabilirsiniz. Cam temizliği fiyatları alan büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Ancak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız makul seviyelerde ücret sunmaktadır. 

 

Evinizin ya da ofisinizin camlarını temizlerken firmamız hiçbir şekilde kimyasal madde içerikli temizleyici kullanmaz. Çünkü amacımız her şeyden önce sağlığınızı korumaktır. Yılların tecrübesi ile sizlere kaliteli hizmet sunan firmamızdan dilediğiniz tarih aralığına randevu oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

.