Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği düzenli bir şekilde yapılmadığı taktirde kötü kokunun yanı sıra pek çok olumsuz durumu da beraberinde getirir. Özellikle gelişme çağındaki çocuklar merdivenlerden ya da tırabzanlardan mikrop kapabilir. Bu nedenle merdiven temizliği kesinlikle aksatılmaması gereken konulardan biridir. Merdiven temizliği sadece basamaklardan ibaret değildir, apartmanda genel manada temizlik hizmeti verilir. Bu kapsamda firmamız Çam Temizlik olarak aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz;

Öncelikle merdiven temizliğine başlanır, korkulukların tozu alınır. 
Etrafta bulunan örümcek ağları temizlenir. 
Merdiven boşluğunda yer alan camlar silinir. 
Dış kapının temizliği yapılır. 
Yangın merdivenleri ve diğer ekipmanların temizliği yapılır. 
Apartmanda bulunan çöpler toplanarak çöpe atılır.
Posta kutularının temizliği yapılır. 
Eğer varsa otoparkların da temizliği yapılır. 

Firmamızın sunacağı merdiven temizliği ile binanız her zaman hijyenik kalır. Böylece apartman sakinleri daha konforlu hisseder.

Merdiven Temizliği Fiyatları

Merdiven temizliği fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ücretler binada bulunan kat ve bina sayısına, otopark olup olmamasına ve müşteri talebine göre değişir. Bunun için firmamızı arayarak taleplerini belirtebilir, buna göre ücret alabilirsiniz. Firmamız Çam Temizlik, pek çok hususta olduğu gibi merdiven temizliği kapsamında da müşterilerine profesyonel hizmet anlayışı ile yaklaşır.

Sizler de firmamız ile görüşerek apartmanınızın daima steril kalmasını sağlayabilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere %100 kalite çerçevesinde hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

.