Park bahçe düzenleme

Park bahçe düzenleme hizmetlerimiz kapsamında imar alanında yeşil alan olarak planlanmış olan yaşam alanlarınızı daha estetik ve kullanışlı hale getirmekteyiz. Çam Temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize sadece profesyonel temizlik hizmeti değil aynı zamanda peyzaj işleri, çevre tasarımı ve park bahçe düzenleme gibi hizmetler de sunmaktayız. 


Yaşadığınız yerde yeşil alanlar var ise bu alanda alanın tüm özellikleri ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak eğitimli ve profesyonel ekiplerimiz tüm düzenlemeyi en ince ayrıntısına kadar yapabilmektedir. Yeşil alanlarınızı spor alanı, yaya yol, çocuk parkı ve benzeri gibi alanlar doğrultusunda aktif olarak kullanabileceğiniz alanlara getirerek aynı zamanda yaşam alanlarınızın estetik değerini de yükseltmekteyiz. 


Çiçek ve çim dikimi, bitki besleme ve gübreleme gibi park bahçe düzenleme ve bakım-onarım hizmetleri de sunan personellerimiz; alanında uzman ve yeterli düzeyde profesyonel bilgiye sahip kişilerdir. Teorik bilgiyi her alana özel olarak pratiğe dönüştüren personellerimiz sayesinde tüm yeşil alanlarınız daha yaşanabilir ve şık bir görünüme kavuşturulur. 


Yeşil alanlarınızın düzenini sağlarken aynı zamanda personellerimiz park bahçe düzenleme hizmetlerimiz kapsamında zararlı otları temizleme, aşılama ve diğer temizlik işlemlerini gerçekleştirerek sizin, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için hem sağlıklı hem de güvenli yaşam alanları oluşturmaktadır.
Sulama sistemlerinden toprak havalandırmaya, çevre düzenlemeden yeşil alan temizliğine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm peyzaj işleri hizmetlerine güvenle ve memnuniyet garantisi ile firmamızdan ulaşabilirsiniz.

.