Dış cephe temizliği

Dış cephe temizliği çok gerekli olduğu gibi en zor temizlik sektörlerinden biridir. Binaların dış bölümünde yer alan cam, kompozit, alikopat ve benzeri malzemelerin yapısına uygun bir şekilde gerekli temizleyici malzemeler kullanılır. Firmamız Çam Temizlik olarak çeşitli yöntemlerle dış cephe temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Pek çok alanda başarılı hizmet sunan firmamız dış cephe temizliğini aşağıdaki yöntemlerle gerçekleştirir;

Sepetli vinç
Endüstriyel dağcı ekibi
Dış cephe temizlik makinası 
Makaslı platform 
Eklemli platform
Örümcek platform 

Siz de dış cephenizin tertemiz olması ve binalarınızın daha steril görünmesini istiyorsanız firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. 

Dış Cephe Temizliğinde Profesyonellik

Dış cephe temizliğinde profesyonellik oldukça önemlidir. Temizlik sektöründe en zor ve belki de en riskli hizmet yelpazesi cam temizliği ve dış cephe temizliğidir. Acemi kişiler ile asla çalışmayan firmamız hem can güvenliği hem de sizlerin memnuniyeti bakımından her zaman alanında tecrübeli kişiler ile çalışmayı tercih etmiştir.

Dış cephe temizliği ortalama yılda bir defa yapılması gereken, yapıldığında gerçekten fayda gösteren bir hizmettir. Ücretleri ekipman gerektirdiğinden diğer temizlik işlemlerine göre daha farklıdır ancak firmamız daima makul seviyelerde ücret sunmuştur. Müşteri yorumlarımızı ve referanslarımızı inceleyerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve randevu oluşturmak için firmamızı arayabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilir, güvenli temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

.