Yerinde halıflex yıkama

Yerinde halıflex yıkama hizmetleri, son dönemlerde en çok rağbet gören ve dolayısıyla da tercih edilen halı yıkama hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Yapısı gereği diğer halı modellerinden farklı olan halıflex modellerini temizlemek ve derinlemesine bir temizliğe kavuştuğundan emin olmak daha zordur. Ancak bizler profesyonel bir temizlik firması olarak bu zorluğu aşarak sizlere kusursuz, yerinde halıflex temizleme hizmeti sunmaktayız. 


Sizin belirlediğiniz ve firmamızın da uygun olduğu gün ve saatte profesyonel personel ekibimiz adresinizde tüm ekipmanlar ile hazır halde bulunurlar. İlk olarak kuru vakum ile halıflex üzerindeki görünen-görünmeyen tüm tozlar çekilir. Ardından ise ıslatma, köpükleme ve durulama işlemleri sırasıyla gerçekleştirilir.


Bilinenin aksine profesyonel ve detaylı halıflex yıkama bol su ve köpük ile yapılan yıkama işlemi değildir. Bu konuda yeterli düzeyde profesyonel bilgi ve tecrübeye sahip olan personellerimiz, bilinenin aksine son derece hızlı hareket ederek halıflexleriniz üzerinde suyu ve köpüğü uzun süre tutmadan %100 hijyenik halıflex temizliği gerçekleştirir. 


Bol su ve bol köpük ile halıflex temizliği profesyonel halı yıkamacı işi değildir. Çünkü halıflexleriniz ne kadar çok su ve köpükle temas eder ise pas ve koku yapma riski o denli yüksek olacaktır. Bu sebeple de Çam Temizlik firmamızın çatısı altında sizlere hizmet sunan uzman personellerimiz, halıflexlerinize zarar vermeden ve olabildiğince kuru bir şekilde derinlemesine temizlik yapar. 


Yıkama işlemi sonrasında halıflex üzerinde görünen ya da görünmeyen tüm toz, kir, bakteri ve mikroorganizmalar gibi etkenler özel solüsyon ve ekipmanlar ile halınızın üzerinden uzaklaştırılmış olur.

.