image Bizi Tanıyın

Hakkımızda

"ÇAM TEMİZLİK yaşadığınız her mekana, her ortama temizlik çözümleri sunar. Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği ile siz müşterilerimizin taktirini kazanmayı başarmıştır."

ÇAM TEMİZLİK hijyenik temizlik konusunda en geniş mekanlarda dahi en üstün hizmeti verebilecek kapasite ve olanaklara sahiptir. Ofis temizliği, endüstriyel alan temizliği gibi özel uzmanlık ve donanım gerektiren temizlik hizmetlerinde ÇAM TEMİZLİK kalitesine güvenebilirsiniz.

Yılların deneyimi ile evlerinizde ve ofislerinizde genel temizlik hizmetleri sağlamaktayız. ÇAM TEMİZLİK ev ve ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenirlik ve titizliğe büyük önem vermektedir. ÇAM TEMİZLİK olarak amacımız tüm temizlik hizmetlerinde kalıcı ve etkin çözüm sunmaktır.

İhtiyacınız olan her yerde tabandan tavana genel temizlik hizmetleri mevcuttur. Çalıştığınız, yaşadığınız mekanda bulunan her türlü mobilya, halı,duvar, wc, camlar, jaluziler, elektronik cihazlar, zemin cila ve bakımı gibi hizmetlerin uygun makine ve malzeme ile temizliği yapılıp hijyenik ortam sağlanır.

Müşteri memnuniyetini en ideal reklam aracı olarak düşünen firmamız, üretim hedeflerine göre planlama yapar; denetim mekanizması ile ürünlerin, müşteri beklentilerinin üzerinde bir kaliteyle oluşmasını sağlayarak ayrıcalıklı hizmet sunar.

image Müşterilerimizden Dinleyin

Müşterilerimiz Ne Dedi?

Özenle, titizlikle ve profesyonellikle çalışan Çam Temizlik Firmasının sektörel anlamda ki konumunun çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bu kalitede devam etmesi dileğimle...

Müşteri

Mehmet A.

Ofis temizliğinde gerçekten üstün performans kalitelerini bizlere kanıtlamış oldular. İsmini unuttuğum önceden okuduğum bir kitaptan alıntıladığım bir sözü aktarayım "İnsanlar işinizi ne kadar hızlı yaptığınızı değil, ne kadar kalitede yaptığınızı hatırlarlar." Ben ise hem hızınızı hem kalitenizi hatırlıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Müşteri

Sabri T.

Böcek ve haşere ilaçlama olsun, dezenfeksiyon hizmeti olsun; güvenle arayacağım bir ekip var artık. O da Aras Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri'dir.

Müşteri

Münevver S.

280+

Expert Technician

120+

Total Branches

380+

Project Complete

350+

Happy Customer
image Technician Team

Our dedicated & expert
team member

Senior Technician

Margie Burman

Founder Of Pixa

Gorrien Hyrick

Support Engineer

Jonson Pierce

How it works

Making technology again
working for you

Booking Online

Ultricies corne mone molestie erate montes adipiscing leo est.

Discuss Budget

Pede nullam nullas it ultricies corne mone molestie erate montes.

Get Confirmation

Magnis imperdiet fermentum auctor hymenae laoreet tempor.

Happy Services

Suscipit doarce iaculis class nulam rutrume aliquams vulputa.

Residential Repair Service

Commercial Repair Service

.