İşyeri Temizliği

Sağlık ve hijyen hayatımızın her anında gereklidir. Çalışma ortamlarımızın da sağlığımız açısından steril olması gerekir. Detaylı olarak işyeri temizliği için de profesyonel destek almakta fayda vardır. İşlerin aksamaması için ofis temizliğini yapacak uzman bir kişiye gereksinim duyuyorsanız firmamızla görüşebilirsiniz. İşyerine temizlik yapmaya gelen kişilerin sorumluluğu ortamın havadar olmasını ve temiz kalmasını sağlamaktır. Bu doğrultuda firmamız daha hijyenik ortamlarda çalışmanız için profesyonel ekibini işyerinize yollayacaktır. 


Çam Temizlik şirketi olarak sizlere alanında profesyonel ekibimizi göndermekteyiz. İşyeri temizliği kapsamında misyonumuz şu şekildedir; 


İşyerinin büyüklüğüne bağlı olarak ekip oluşturulur ve yeterli sayıda personel gönderilir. İşyerinde çalışma ortamının bozulmaması için mesai bitiminde ekibimiz temizliğe gelir.  İşyerinde bulunan eşyaların yerleri değiştirilmeden ve hiçbir şeye zarar vermeden temizlik yapılır.  İşyerinin temizliği için kullanılan ekipmanlar hiçbir şekilde kimyasal içermemekte ve sağlığınıza zarar verecek içerik barındırmamaktadır. 

İşyeri Temizliği Neleri Kapsar?

İşyeri temizliği, detaylı bir temizliği kapsar. Ortamın toparlanması, toz alma, süpürme, cam temizliği ve yer silme şeklinde tanımlanabilir. Ortamın sürekli steril kalması için gerekli ekipmanlarımızı kullanarak temizlik hizmeti vermekteyiz. Çünkü her şeyden önce sizin sağlığınız bizim için değerlidir. Bu kapsamda müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla daima profesyonel ekibimizi adrese göndermekte ve makul fiyatlarda hizmet vermekteyiz.
İşyeri temizliği ücretlerimizi ve çalışma saatlerini konuşmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

.