Yerinde koltuk yıkama

Yerinde koltuk yıkama, ev temizliğinde son derece işlevsel olarak temizlik hizmetlerimizden bir diğeridir. Koltuklar, sürekli kullandığınız ve zaman zaman üzerine bir şeyler dökülen ya da sürekli kullanım sonrasında toz ve kirlere maruz kalan eşyalardır. Dolayısıyla da kusursuz ev temizliği için en önemli temizlik alanlarından birisi de koltuklar olmaktadır. 


Bireysel ve kurumsal müşterilerimize aynı kalitede hizmet veren Çam Temizlik firmamız, yerinde koltuk temizliği kapsamında sizlere aynı zamanda yerinde araç koltuk yıkama hizmetlerini de gururla sunmaktadır. Evinizdeki koltuklarınızın ya da araç koltuklarınızın detaylı ve kusursuz temizliği için güvenilir adres arıyorsanız bizimle en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. 


Koltuk temizliği, geleneksel silme yöntemlerinin aksine teknolojik ekipmanlar ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken bir temizlik işlemidir. Aksi halde koltuklarınızın içinde kalan su ve silme işlemi ile dibe itilen bakteri ve tozlar zaman içerisinde koltuklarınızın kötü kokmasına ve çürümesine sebebiyet verecektir. Firmamızın işinin ehli olan personelleri ise kesinlikle bu gibi olumsuz durumlara mahal vermemektedir. 


Kuru ve ıslak vakum makineleri gibi teknolojik ekipmanlarımız ve özel leke çıkarıcı solüsyonlarımız sayesinde koltuklarınız yerinden oynatmadan kısa bir sürede derinlemesine yıkanır. Son aşamada güçlü ıslak vakum makinesi ile tüm su çekildiğinden koltuklarınız maksimum 4 saat içinde tamamen kurumuş olur. 


Mutlu ve memnun müşterilerimizin referansları olan koltuk yıkama yaptıranlar yorumları sayesinde sizler de hizmetlerimizin kalitesini görebilir ve koltuklarınızı işinde profesyonel olan personellerimize emanet ederek detaylı koltuk temizliğinin ve memnuniyetin hazzını yaşayabilirsiniz.

.